22 kwietnia Dzień Ziemi
22 kwietnia Dzień Ziemi w tym dniu uświadamiamy sobie jak możemy zadbać  o naszą planetę Ziemię, co możemy dla niej zrobić żeby była czysta i zdrowsza. Uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw zagrażających ziemi ze strony człowieka. Uczymy się segregacji i ekologii. W tym dniu odbyły się zajęcia na których dzieci mogły się zapoznać z wiedzą jak dbać o naszą planetę.

Dzień kobiet
W piątek 8 marca w PWD Świetlicy Promyk, odbył się dzień kobiet. Chłopcy przygotowali wiele atrakcji dla pań od odgadnięcia marek samochodów co było trudnym zadaniem dla dziewczynek po wspólne tańce i poczęstunek. 

Walentynki na Promyku
Walentynki na "Promyku" w dniu 14.02 odbył się przekaz poczty walentynkowej♥️♥️♥️. Każdy mógł stworzyć walentynkę napisać wiersz, dla osoby którą lubi, i wrzucić do pudełka. Następnie każda walentynka  została przekazana w odpowiednie ręce 🫶 wszyscy  czekali z niecierpliwością. 

Dzień puzzli
W dniu 29.01.2024 odbył się Międzynarodowy dzień Puzzli. Układanie puzzli uczy nas przede wszystkim koncentracji jak również skupienia na jednej rzeczy. Pozwala nam się wyciszyć, odstresować, i zapomnieć o otaczających nas problemach. Puzzle pomagają nam się skoncentrować poprawić pamięć wzrokowa i uczą  logicznego myślenia. Puzzle to nie kara puzzle to przyjemność. I tak u nas również odbył się taki dzień. Każda grupa otrzymała puzzle wcześniej wylosowane o tej samej liczbie każda z nich  za zadanie miała jak najszybciej ułożyć obrazek. Wygrała grupa która zrobiła to najszybciej nagrodą były słodkości. Rywalizacja była napięta, oraz towarzyszyło temu wiele emocji.